Kes valmistab erilisi Mi:Fiesta ehteid?

Mi:Fiesta poolvääriskividest ehete loojaks olen mina - iseõppinud ehtekunstnik  Helene Kõiv. Omanäolisi ehteid olen valmistanud oma koduateljees alates 2015. aasta kevadest.

Poolvääriskivid on toonud mulle endale nii palju head, tervist ja uut energiat ning paljud, kes mind teavad, võivad kinnitada, et mul on nõrkus eredate värvide ja ilusate ehete vastu!

Seetõttu otsustasingi kivide ilu ja headuse ühendada ning hakata disainima erilisi poolvääriskividest käevõrusid. Lisaks käeehetele valmistan ka kõrvarõngaid ja kaelakeesid.

Püüan leida eri-ilmelisi ja seejuures silmale ilusaid kivisid, mida kombineerin hõbeda, kulla või roosa kullaga. Disainis pööran palju tähelepanu lihtsusele ja kivi enda sära väljatoomisele. Ei puudu ka naiselik edevus.

Olen õnnelik, et mul on üks ilus hobi, mis muudab ka teised kasvõi killukese võrra õnnelikumaks.

Inimeste soovid on väga erinevad, kuid tulen rõõmuga klientide soovidele vastu, sest poolvääriskividest valmistatud ehe on justkui talisman, mis aitab kindlasti erinevate pisemate ja suuremate eesmärkide saavutamisele palju kaasa.Sisene Mi:Fiesta ehete e-poodi, et tutvuda ehetega ja leida endale sobiv ehe või talisman.


Kui e-poes täpselt sellist ehet ei leidunud nagu Sa endale soovid, siis võta minuga julgelt ühendust! Paneme üheskoos kokku ehte, mis koosneb just nendest kividest, mida Sina oma ellu hetkel vajad.