Käevõrude komplekt "Naiselik emadus" on valmistatud Madagaskari roosadest kvartsidest, roosadest opaalidest, morganiitidest, seleniitidest, kuukividest ja roosa kulla tooni värvitud hematiitidest. Kivide suurus on 8mm ja 10mm.

Säravad vahehelmed ja ripats on valmistatud tugevkullatud vasest. Käevõru on allergiavaba.

Käevõru on veniv - valmistamisel on kasutatud vastupidavat elastset tamiili.

Hematiidi märksõnad: tugev maaühendus, maandav toime, tugev kaitsekivi, rahustamine, aitab lahti saada liigsest muretsemisest, sõltuvustest vabanemine, positiivsete otsuste langetamine.

Roosa kvartsi märksõnad: tingimusteta armastus, harmoonia, hoolitsemine, sõprus, rahu, lootus, usk, õnnetunne, romantilised tunded ja sensuaalsus, andestamine, emotsioonide tervendamine, nooruslikkus.

Kuukivi märksõnad: selgus, rahu, armastus, naiselikkuse taastamine, vägi, intuitsioon, une parandamine, suhete tugevdamine.

Seleniidi märksõnad: vaimsus, rahu, aurapuhastus, eluenergia, teadvus, helgus, kaitse, kõrgem mina, meditatsioon, lapsele.

NB! Hinna nägemiseks vali sobiv randme suurus.
Käevõru õige suuruse teada saamiseks mõõda oma randme ümbermõõt täpselt sellest kohast, kus käevõru tavaliselt kannad. Kui valid käevõru, mille suurus on 17 cm - siis tähendab see seda, et Sinu randme ümbermõõt ilma varuta on 17 cm. Käevõru valmistamisel lisatakse alati veidike pikkust juurde, et käevõru jääks käel mugavalt langema.
Lisa ostukorvi