Käevõru "Paradiisisaar" on valmistatud türkisiist, amasoniidist, apatiidist ja larimarist. Roosa kulla vahehelmed on värvitud hematiidid. Kivide suurus on 6-7mm.  Käevõru on allergiavaba.

Et tegemist on looduslike kividega, siis kivide muster ja kuju võivad erineda fotol olevast - kividel võib esineda heledamaid ja tumedamaid laike ja triipe.

Käevõru on veniv - valmistamisel on kasutatud vastupidavat elastset tamiili.


Amasoniidi märksõnad: suhtlemine, tõde, armastus, harmoonia, julgus, elektro-magneetilise kiirguse tõrjumine, konfliktide lahendamine.

Hematiidi märksõnad: tugev maaühendus, maandav toime, tugev kaitsekivi, rahustav, aitab lahti saada liigsest
muretsemisest, sõltuvustest vabanemine, positiivsete   otsuste langetamine.

Türkiisi märksõnad: kaitsmine, ülim õnnetooja, romantilise kaastunde suurendamine, jõu andmine, soovitud eesmärkide täitmine, rahustamine, empaatiavõime tugevdamine, ausus, vaba eneseväljendamine.

Larimari märksõnad: rahustamine, suhtlemisbarjäärde tõrjumine, loovuse ja intuitsiooni tõstmine, hirmu, ebakindluse ja armukadeduse leevendamine, hingehaavade parandamine, enesele andestamine, lauluhääle parandamine ja ravimine.

Käevõru õige suuruse teada saamiseks mõõda oma randme ümbermõõt täpselt sellest kohast, kus käevõru tavaliselt kannad. Kui valid käevõru, mille suurus on 17 cm - siis tähendab see seda, et Sinu randme ümbermõõt ilma varuta on 17 cm. Käevõru valmistamisel lisatakse alati veidike pikkust juurde, et käevõru jääks käel mugavalt langema.

Lisa ostukorvi