Käevõrude komplekt "Öösära" koosneb kahest käevõrust, milles on kasutatud musti tahulise lihviga läikivaid ja matte ahhaate ja roosa kulla tooni värvitud hematiite. Kivide suurus on 8mm ja 10mm.

Käevõrus kasutatud särav ümmargune helmes ja ripats on valmistatud tugevkullatud vasest. Lisaks ehib käevõru üks särav shamballa helmes. Käevõru on allergiavaba.

Käevõrud on venivad - valmistamisel on kasutatud vastupidavat elastset tamiili.


Ahhaadi märksõnad: tasakaal, kaitse, rahulikkus, kindlus, stabiilsus, julgus, pingete leevendamine, emadus, negatiivsus, vastupidavus.

Hematiidi märksõnad: tugev maaühendus, maandav toime, tugev kaitsekivi, rahustamine, aitab lahti saada liigsest muretsemisest, sõltuvustest vabanemine, positiivsete otsuste langetamine.

NB! Hinna nägemiseks vali sobiv randme suurus.
Käevõru õige suuruse teada saamiseks mõõda oma randme ümbermõõt täpselt sellest kohast, kus käevõru tavaliselt kannad. Kui valid käevõru, mille suurus on 17 cm - siis tähendab see seda, et Sinu randme ümbermõõt ilma varuta on 17 cm. Käevõru valmistamisel lisatakse alati veidike pikkust juurde, et käevõru jääks käel mugavalt langema.

Lisa ostukorvi