Käevõru "Larimari kuma" on valmistatud haruldasest larimari kivist ja roosa kulla tooni värvitud hematiidist. Kivide suurus on 10mm.

Et tegemist on looduslike kividega, siis võib nende muster erineda fotol olevast - võib esineda heledamaid ja tumedamaid laike ja triipe.

Käevõrus kasutatud särav ümmargune helmes ja ripats on valmistatud tugevkullatud vasest. Käevõru on allergiavaba.

Käevõru on veniv - valmistamisel on kasutatud vastupidavat elastset tamiili.


Larimari märksõnad: rahustamine, suhtlemisbarjääride tõrjumine, loovuse ja intuitsiooni tõstmine, hirmu, ebakindluse ja armukadeduse leevendamine, hingehaavade parandamine, enesele andestamine, lauluhääle parandamine ja ravimine.

Hematiidi märksõnad: tugev maaühendus, maandav toime, tugev kaitsekivi, rahustamine, aitab lahti saada  liigsest muretsemisest, sõltuvustest vabanemine, positiivsete otsuste langetamine.


NB! Hinna nägemiseks vali sobiv käevõru suurus!
Käevõru õige suuruse teada saamiseks mõõda oma randme ümbermõõt täpselt sellest kohast, kus käevõru tavaliselt kannad. Kui valid käevõru, mille suurus on 17 cm - siis tähendab see seda, et Sinu randme ümbermõõt ilma varuta on 17 cm. Käevõru valmistamisel lisatakse alati veidike pikkust juurde, et käevõru jääks käel mugavalt langema.

Läbi müüdud